Contact

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisc elit viverra dignissim pellentesque in ac.

Support

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing.

Sales

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing.

Press & News

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing.

Kontakt os

Vi glæder os til at høre fra dig

Det er vigtigt for os, at I er velinformerede og trygge ved valget af os som jeres administrationspartner. Derfor er I altid velkommen til at kontakte os. Ingen spørgsmål er for store eller små, og vi glæder os til at høre fra jer.

Mange tak for din besked! Vi besvarer den hurtigst muligt.
Oops... Noget gik galt...

Mød vores team

Vi arbejder for at gøre en forskel for dem, der gør en forskel for fællesskabet.

Kasper Frandsen

Administrationschef

Tag fat i Kasper hvis du har generelle henvendelser, eller vil vide mere om Vores Administration.

kasper@voresadministration.dk
Tlf. +45 7370 9832

Mads Håkonsson

Foreningskonsulent

Tag fat i Mads hvis du vil høre mere om hvorvidt Vores Administration er noget for jer og jeres forening.

mads@voresadministration.dk
Tlf. +45 7370 9832

Helena Salsgaard

Økonomiadministrator

Tag fat i Helena hvis du har spørgsmål til jeres administration ved Vores Administration.


helena@voresadministration.dk
Tlf. +45 7370 9832

Lea Olesen

Økonomiassistent

Tag fat i Lea hvis du har spørgsmål til jeres administration ved Vores Administration.

lea@voresadministration.dk

Frederik Adser

Økonomiassistent

Tag fat i Frederik hvis du har spørgsmål til jeres administration ved Vores Administration.

frederik@voresadministration.dk

Henriette Pilegaard

Produktansvarlig

Tag fat i Henriette hvis du har henvendelser angående vores software og benyttelsen af den.

henriette@voresadministration.dk

Jacob Brejnbjerg

Udvikler

Tag fat i Jacob hvis du har tekniske spørgsmål til udviklingen af vores software.

jacob@voresadministration.dk

Plamen Michev

Udvikler

Tag fat i Plamen hvis du har tekniske spørgsmål til udviklingen af MinEjerforening.

plamen@voresadministration.dk

Mathias Faaborg

Bestyrelsesformand





mathias@voresadministration.dk

FAQs

Frequently Asked Questions

What is the monthly cost of your app?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.

Do you have any local branches?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.

What do I need to create an account?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.

Is the service available globally?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.

How do I create an account?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.

Do you have iOS and Android apps?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit posuere vel venenatis, eu sit massa. Volutpat massa rhoncus odio feugiat tellus elit massa sed ullamcorper a in.